Hooldus

 

Hooldame ja remondime HoReCa seadmeid. Lisainfo ja küsimused 6412373 või info@seadmed.ee . Meie hooldus asub Tallinnas ja väljaspool Tallinnat teeme hooldust väljasõidu korras.

Hooldustöö tunnitasu 32+km EUR, väljaspool Tallinnat lisandub transpordikulu.

Klientidele,kes ostavad meilt kohvi ja muid tooraineid, allahindlus hooldustöö tunnitasust 10%.

Väljakutsetasu Tallinnas on 25,00+km EUR, väljaspool Tallinnat kokkuleppel.

Kauba kohaletoomine:

Tellimusele alla 83,3 EUR kohaletoimetamistasu 5 EUR

Tellimus üle 83,3 EUR kohaletoimetamine TASUTA

Toodud summad on ilma käibemaksuta.

Me hooldame ja remondime järgnevate firmade kohvimasinaid: ACM, ASTRA, ASTORIA, ANIMO, BIANCHI, BEZZERA, BUNN, BRASILIA, BRUGNETTI, BREMER, CREM (EXPOBAR), CONTI, DE LONGHI, FAEMA, FIORENZATO, FRACINO, FRANKE, GAGGIA, GRINDMASTER, LA CIMBALI, LA MARZOCCO, LA PAVONI, LA SPAZIALE, NUOVA SIMONELLI, PROMAC, RANCILIO, RENEKA, SAECO, SAN MARCO, SAN REMO, SOLIS, UNIC, WEGA, WMF, VIBIEMME, QUEEN.

Täpsustamaks, kas meil on ka Teie masina varuosasid laos, vajame täpset mudeli nimetust.

Meie koolitatud hooldustehnikud suudavad hooldada ja remontida peaaegu kõiki espresso, cappuccino ja kohvi seadmeid. Me pakume professionaalset paigaldust, hooldust, remonti, reguleerimist ja kohvikoolitust. Regulaarse hoolduslepinguga kontrollime Teie masina auru- ja veelekkeid, elektri turvalisust, kontrollime turvaklappe, boileri ja pumba surveid ja testime seadmete temperatuure ja hooldame veefiltreid. Suuremad hooldustööd, teostame meie töökojas. Võimaluse korral pakume asendusseadmeid.